Mistrzowie Galaktyki
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum sojuszu Mistrzowie Galaktyki
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Pakty - czepiana się ciąg dalszy....

Go down 
+4
Mateusz35
endriu82
marcinfig
ulcia116
8 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
ulcia116
Hax'or
ulcia116


Liczba postów : 79
Join date : 08/01/2009
Skąd : Poznań

Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... Empty
PisanieTemat: Pakty - czepiana się ciąg dalszy....   Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... Icon_minitimeNie Sty 25, 2009 2:22 pm

Zakładając, że Akademia to "filia" głównego sojuszu, no bo chyba tak jest(?). Nie jesteśmy odrębnym sojuszem, jesteśmy akademią czyli jakimś tam obozem doszkalającym...
Jak już marcinfig słusznie wspomniał, powinniśmy mieć pakty z tymi sojuszami z którymi pakty ma MGz, aczkolwiek niekoniecznie tylko...
I w drugą stronę rówież, jeżeli mamy pakt z jakimś głównym sojuszem to i z ich akademią powinniśmy, no bo jak, głównego to ani palcem tknąć a po ich akademii hulaj dusza....(?)
To chyba do przemyślenia...
Powrót do góry Go down
marcinfig
Tata Troll
marcinfig


Liczba postów : 23
Join date : 07/01/2009
Age : 38

Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... Empty
PisanieTemat: Re: Pakty - czepiana się ciąg dalszy....   Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... Icon_minitimeNie Sty 25, 2009 3:29 pm

Ja mam taką propozycję, że jak ten gracz w Ciebie wleci, to musimy zrobić odwet. Nic mu flotą nie zrobimy, bo jest za dobrym graczem, ale w okolicy mamy bardzo dużo graczy, wiec wystarczy sie zebrać , narobić rakiet i kolesia zrakietować. Najpierw trzeba też sprawdzić, jaki ma tam bunkierek, ale to musi już chyba zrobić ktoś z głównego soja, bo ja posłałem na niego 10 sond, ale zestrzelił mi je a i tak zobaczyłem tylko surowce, wiec pewnie ma wysoki poziom szpiega.
Jak dostaniemy skan od soja głównego to umówimy się na jakiś konkretny dzień. Jakbyśmy posłali na niego tak ze 100 rakiet o jeddnej porze to nawet jakby miał 40 przeciwrakiet to 60 rakietek go trafi Wink jak poleci w punktach trochę w dół, to może zastanowi się następnym razem;)
jest dużo mocniejszy od nas, ale nasza siła jest w ilosci, a jak wspomniałem, jest nas w tej okolicy dosyć dużo:)
sprawa do przemyślenia i przedyskutowania. Ja mogę zaoferować ponad 20 rakiet.
Powrót do góry Go down
endriu82
Hax'or
endriu82


Liczba postów : 76
Join date : 05/01/2009
Age : 41

Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... Empty
PisanieTemat: Re: Pakty - czepiana się ciąg dalszy....   Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... Icon_minitimeNie Sty 25, 2009 3:39 pm

Jak trzeba będzie, służę surowcami.
Powrót do góry Go down
Mateusz35
The Pirate



Liczba postów : 125
Join date : 06/01/2009
Age : 33
Skąd : Białystok(Krynice)

Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... Empty
PisanieTemat: Re: Pakty - czepiana się ciąg dalszy....   Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... Icon_minitimeNie Sty 25, 2009 4:38 pm

Co do paktow to niestety wy macie swoje my swoje.... Wiecie np WZW podpisalo z Wami pakt a potem do nas pisza czemu my ich jedziemy skoro mamja pakt z nasza akademia?? Co nie zmienia faktu ze nie bede prubowal tego rozwiazywac dyplomatycznie z agresorami zaprzyjaznionych sojuszy...
Powrót do góry Go down
ulcia116
Hax'or
ulcia116


Liczba postów : 79
Join date : 08/01/2009
Skąd : Poznań

Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... Empty
PisanieTemat: Re: Pakty - czepiana się ciąg dalszy....   Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... Icon_minitimeNie Sty 25, 2009 5:28 pm

jak juz wspomniałam bronic nas nikt nie będzie.... bo niby jak?
czyli de facto funkcjonujemy w tym przypadku nie jako akademia tylko jako odrębny sojusz, przynajmniej w moim rozumowaniu...
Powrót do góry Go down
spiller
The Pirate
spiller


Liczba postów : 85
Join date : 05/01/2009
Age : 39
Skąd : Koszalin

Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... Empty
PisanieTemat: Re: Pakty - czepiana się ciąg dalszy....   Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... Icon_minitimeNie Sty 25, 2009 8:25 pm

dokladnie... akademia funkcjonuje tak jak 'filia' firmy. a kontrakty np. z dostawcami sa podpisanywane przez centrale firmy i wszystkie znizki i rabaty obowiazuja rowniez jej filie... ja tak to rozumiem. czy moze akademia jest zupelnie odrebnym tworem i poprostu fajnie, ze koledzy z 'zaprzyjaznionego' MGz nam pomagaja...

trzeba przemyslec zasady akademii jak i szkolki oraz wsparcia w dla nich i wspolpracy.
Powrót do góry Go down
Mateusz35
The Pirate



Liczba postów : 125
Join date : 06/01/2009
Age : 33
Skąd : Białystok(Krynice)

Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... Empty
PisanieTemat: Re: Pakty - czepiana się ciąg dalszy....   Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... Icon_minitimeNie Sty 25, 2009 10:57 pm

Ej no co W na glowny bedziecie sie obrazac?? Spiller....
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... Empty
PisanieTemat: Re: Pakty - czepiana się ciąg dalszy....   Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... Icon_minitimePon Sty 26, 2009 12:18 am

Tu się nie ma co obrażać Wink Choć osobiście uważam, że to zdziebko dziwne, ale co tam Very Happy
Powrót do góry Go down
spiller
The Pirate
spiller


Liczba postów : 85
Join date : 05/01/2009
Age : 39
Skąd : Koszalin

Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... Empty
PisanieTemat: Re: Pakty - czepiana się ciąg dalszy....   Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... Icon_minitimePon Sty 26, 2009 12:22 am

nie obrazac, bo przeciez nie o to tu chodzi... ale pomysl sam. jesli grasz w mlodzikach legii to nie grasz meczy z seniorami lecha. (moze to glupie porownanie... ale jest sportowe, wiec bedzie Ci latwo zalapac Smile )
Powrót do góry Go down
ulcia116
Hax'or
ulcia116


Liczba postów : 79
Join date : 08/01/2009
Skąd : Poznań

Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... Empty
PisanieTemat: Re: Pakty - czepiana się ciąg dalszy....   Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... Icon_minitimePon Sty 26, 2009 1:27 am

spiller napisał:
nie obrazac, bo przeciez nie o to tu chodzi... ale pomysl sam. jesli grasz w mlodzikach legii to nie grasz meczy z seniorami lecha. (moze to glupie porownanie... ale jest sportowe, wiec bedzie Ci latwo zalapac Smile )
jak nie.... ja mam focha i to wielkiego, z przytupem i trzaśnięciem drzwiami:) Razz
Powrót do góry Go down
Brazzo
The Pirate
Brazzo


Liczba postów : 293
Join date : 16/01/2009
Age : 34
Skąd : Białystok

Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... Empty
PisanieTemat: Re: Pakty - czepiana się ciąg dalszy....   Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... Icon_minitimePon Sty 26, 2009 5:37 am

Na dniach postaram się coś podziałać w szkółce z paktami Wink
Powrót do góry Go down
juve
The Pirate
juve


Liczba postów : 268
Join date : 06/01/2009
Age : 30
Skąd : Wrocław/Osolin

Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... Empty
PisanieTemat: Re: Pakty - czepiana się ciąg dalszy....   Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... Icon_minitimePon Sty 26, 2009 3:06 pm

Ulcia,pomimo tego,że się tak obrażasz to i tak Cię kochamy:D:D
Powrót do góry Go down
ulcia116
Hax'or
ulcia116


Liczba postów : 79
Join date : 08/01/2009
Skąd : Poznań

Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... Empty
PisanieTemat: Re: Pakty - czepiana się ciąg dalszy....   Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... Icon_minitimePon Sty 26, 2009 3:16 pm

A ja głupia myślałam, że to dlatego że jestem świetnym facetem (tylko dobrze się maskuje tongue)
Powrót do góry Go down
juve
The Pirate
juve


Liczba postów : 268
Join date : 06/01/2009
Age : 30
Skąd : Wrocław/Osolin

Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... Empty
PisanieTemat: Re: Pakty - czepiana się ciąg dalszy....   Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... Icon_minitimePon Sty 26, 2009 3:22 pm

hehe.

Wracając do paktów to napisałem do Turana.Zobaczym co z tego wyjdzie
Powrót do góry Go down
ulcia116
Hax'or
ulcia116


Liczba postów : 79
Join date : 08/01/2009
Skąd : Poznań

Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... Empty
PisanieTemat: Re: Pakty - czepiana się ciąg dalszy....   Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... Icon_minitimePon Sty 26, 2009 3:35 pm

Chłopak durny nie jest... przynajmniej tak mi się wydaję po wstępnej rozmowie...
Ale rówież nie wydaję się zeby był skory do paktu z nami, jestesmy po prostu za słabi...
niestety wiadomosc juz wykasowałam, ale wspomniał tam coś, że niedługo to wszyscy będą zwiazani z MGz i nie bedzie po kim jeżdzić czy coś something like that....
Powrót do góry Go down
juve
The Pirate
juve


Liczba postów : 268
Join date : 06/01/2009
Age : 30
Skąd : Wrocław/Osolin

Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... Empty
PisanieTemat: Re: Pakty - czepiana się ciąg dalszy....   Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... Icon_minitimePon Sty 26, 2009 8:38 pm

To wiadomość od turana:


przykro mi ale my mamy uklad z MGz Wybacz prosze ze tak dosadnie to ujme ale to co Wy wyprawiacie to absurd !!! nie mozna wszystkich graczy przyjmowac do sojuszu .. Jesli policzyc wszystkie wasze "filie" to jest Was okolo 50-kilku graczy to razy 9 planet to wyjdzie jakas niesamowita liczba ..... To jest gra strategiczna jak bede chcial chodowac cos to sobie kupie roslinke i bede przygladal jak rosnie.... Wybacz prosze to nasze stanowisko, dlugo Was omijalismy ze wzgledu na Mateusza i kilku innych kolegow Z MGz ...


Ale jeszcze będę z nim rozmawiał,a tymczasem róbice fs-y i nie dajcie powodu do ataku,to co macie wydawajcie szybko:D:D
Powrót do góry Go down
spiller
The Pirate
spiller


Liczba postów : 85
Join date : 05/01/2009
Age : 39
Skąd : Koszalin

Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... Empty
PisanieTemat: Re: Pakty - czepiana się ciąg dalszy....   Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... Icon_minitimePon Sty 26, 2009 9:42 pm

juve napisał:
Jesli policzyc wszystkie wasze "filie" to jest Was okolo 50-kilku graczy to razy 9 planet to wyjdzie jakas niesamowita liczba .....


coś w tym jest....
Powrót do góry Go down
juve
The Pirate
juve


Liczba postów : 268
Join date : 06/01/2009
Age : 30
Skąd : Wrocław/Osolin

Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... Empty
PisanieTemat: Re: Pakty - czepiana się ciąg dalszy....   Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... Icon_minitimePon Sty 26, 2009 10:16 pm

szczerze to ja się z nim zgadzam
Powrót do góry Go down
Brazzo
The Pirate
Brazzo


Liczba postów : 293
Join date : 16/01/2009
Age : 34
Skąd : Białystok

Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... Empty
PisanieTemat: Re: Pakty - czepiana się ciąg dalszy....   Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... Icon_minitimePon Sty 26, 2009 10:20 pm

Czyli można uznać, że aMGz i sMGz mogą stać się farmami dla FUNDACJI. Szkoda, że 2 razy pomogłem jednemu goścoiwi z tego sojuszu - trzeba było polecieć na niego i cieszyć sięz dużego zysku!


Ostatnio zmieniony przez Brazzo dnia Pon Sty 26, 2009 10:28 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
juve
The Pirate
juve


Liczba postów : 268
Join date : 06/01/2009
Age : 30
Skąd : Wrocław/Osolin

Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... Empty
PisanieTemat: Re: Pakty - czepiana się ciąg dalszy....   Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... Icon_minitimePon Sty 26, 2009 10:25 pm

Nie no jeszcze nie wiadomo nic:D

Zresztą jak będziecie się dobrze bronić to nic wam nie grozi
Powrót do góry Go down
Brazzo
The Pirate
Brazzo


Liczba postów : 293
Join date : 16/01/2009
Age : 34
Skąd : Białystok

Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... Empty
PisanieTemat: Re: Pakty - czepiana się ciąg dalszy....   Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... Icon_minitimePon Sty 26, 2009 10:30 pm

Pragnę zauważyć, że w szkółce 3 najlepsi gracze mają łącznie 58k pkt! a pozostali nie przekroczyli 3k - o nich się nie martwię. O ile kozi sobie poradzi, to ja i kolega z 5k pkt. może mieć o wiele trudniej.
Powrót do góry Go down
marcinfig
Tata Troll
marcinfig


Liczba postów : 23
Join date : 07/01/2009
Age : 38

Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... Empty
PisanieTemat: Re: Pakty - czepiana się ciąg dalszy....   Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... Icon_minitimePon Sty 26, 2009 10:35 pm

Brazzo napisał:
Czyli można uznać, że aMGz i sMGz mogą stać się farmami dla FUNDACJI.
Mogą, ale jak się będziemy pilnować to nie staniemy się żadnymi farmami. Bardzo wiele zależy od nas samych.

A ten gracz z Fundacji mówi z sensem, nie ma się co do niego czepiać. Raz ulka popełniła błąd i to wykorzystał. jak więcej razy się to nie będzie zdarzać, to się im znudzi latać.
Powrót do góry Go down
ulcia116
Hax'or
ulcia116


Liczba postów : 79
Join date : 08/01/2009
Skąd : Poznań

Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... Empty
PisanieTemat: Re: Pakty - czepiana się ciąg dalszy....   Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... Icon_minitimePon Sty 26, 2009 10:44 pm

marcinfig napisał:
Brazzo napisał:
Czyli można uznać, że aMGz i sMGz mogą stać się farmami dla FUNDACJI.
Mogą, ale jak się będziemy pilnować to nie staniemy się żadnymi farmami. Bardzo wiele zależy od nas samych.

A ten gracz z Fundacji mówi z sensem, nie ma się co do niego czepiać. Raz ulka popełniła błąd i to wykorzystał. jak więcej razy się to nie będzie zdarzać, to się im znudzi latać.
Fakt, dałam dupy na pełnej linii....
Już wsponiałam, że Turan na durnia mi nie wygląda....i cienko widzę ten pakt.. rozmowa była z góry przesądzona...
nie można mu racji odmówić...
ale coś mi się wydaję, że zaczęła się na nas nagonka...=)
Bo trudno wytłumaczyć zbiegiem okoliczności skany od wszystkich członków Fundacji...=)
Powrót do góry Go down
Brazzo
The Pirate
Brazzo


Liczba postów : 293
Join date : 16/01/2009
Age : 34
Skąd : Białystok

Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... Empty
PisanieTemat: Re: Pakty - czepiana się ciąg dalszy....   Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... Icon_minitimePon Sty 26, 2009 11:00 pm

I nie tylko fundacji ...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... Empty
PisanieTemat: Re: Pakty - czepiana się ciąg dalszy....   Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... Icon_minitimeWto Sty 27, 2009 1:47 am

Mnie nikt z fundacji nie skanował jeśli dobrze pamiętam. Zresztą ja staram się mieć pustki. Co jakiś czas zbieram surke ze wszystkich planet na głowną i pilnuje;) A jak już się uzbiera na jakąś budowle na innej planecie to odsyłam. No i trzymam sporo DT na wszelki wypadek żeby było czym zwiać. Może zamotane z zakręceniem ale jak narazie zdaje egzamin Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... Empty
PisanieTemat: Re: Pakty - czepiana się ciąg dalszy....   Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Pakty - czepiana się ciąg dalszy....
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» PAKTY czy jest sens

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Mistrzowie Galaktyki :: Publiczne Sprawy :: Pakty-
Skocz do: