Mistrzowie Galaktyki
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum sojuszu Mistrzowie Galaktyki
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Pakty - czepiana się ciąg dalszy....

Go down 
+4
Mateusz35
endriu82
marcinfig
ulcia116
8 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
marcinfig
Tata Troll
marcinfig


Liczba postów : 23
Join date : 07/01/2009
Age : 38

Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pakty - czepiana się ciąg dalszy....   Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... - Page 2 Icon_minitimeWto Sty 27, 2009 9:40 am

kogut1981 napisał:
Mnie nikt z fundacji nie skanował jeśli dobrze pamiętam. Zresztą ja staram się mieć pustki. Co jakiś czas zbieram surke ze wszystkich planet na głowną i pilnuje;) A jak już się uzbiera na jakąś budowle na innej planecie to odsyłam. No i trzymam sporo DT na wszelki wypadek żeby było czym zwiać. Może zamotane z zakręceniem ale jak narazie zdaje egzamin Wink
Wcale nie zamotane!
Ja robię tak samo i jest to bardzo dobry plan. Na każdej planecie trzymam około 30 DT i codziennie wieczorem zwożę surowce na jedną planetę. Nikt mnie nie farmi, bo mu się nie opłaca. Jedyne ataki jakie na mnie lecą to jak przeskanuje planetę na której stoi akurat główna flota. Ale jak stoi główna flota, to ja jestem przy komputerze, wiec jak widze, ze ktoś leci to po prostu piszę do niego wiadomość i w 9 na 10 przypadków atak zostaje zawrócony, a jeśli nie, to przed atakiem podrywam flotę i zabieram wszystkie surowce. Trace jedynie kilka jednostek obrony, której praktycznie nie mam na żadnej planecie.
Kilka razy też gracze z Initio łapali moją flotę na falangę i puszczali sekundówki, ale zawsze loguję się przed dolotem floty i zawsze puszczam misję "stacjonuj", więc zawracam flotę, a jak narazie na szczęście nikt mnie z zawróconej floty nie wyliczył.
Powrót do góry Go down
spiller
The Pirate
spiller


Liczba postów : 85
Join date : 05/01/2009
Age : 39
Skąd : Koszalin

Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pakty - czepiana się ciąg dalszy....   Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... - Page 2 Icon_minitimeWto Sty 27, 2009 2:04 pm

mnie dzis zaczela tez fundacja skanowac... ale tak jak u chlopakow... nie maja po co atakowac ;P

chyba ze sa tacy wredni, ze porwa sie na jakis maly lup ktory akurat moze byc na ktorejs planecie
Powrót do góry Go down
juve
The Pirate
juve


Liczba postów : 268
Join date : 06/01/2009
Age : 30
Skąd : Wrocław/Osolin

Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pakty - czepiana się ciąg dalszy....   Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... - Page 2 Icon_minitimeWto Sty 27, 2009 4:11 pm

Mnie już nikt nie skanuje od mieisący,albo 1,5:D
Powrót do góry Go down
Incubus_PL
Troll



Liczba postów : 4
Join date : 17/03/2009

Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pakty - czepiana się ciąg dalszy....   Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... - Page 2 Icon_minitimeWto Mar 17, 2009 12:49 am

Witam Was wszystkich Smile
Nie mialem gdzie sie przywitac, ale jestem z MGz ... Razz Mam mniej punktow od Mateusza35 Razz ...

Z tymi paktami to glownie chodzi o to, ze jezeli my mamy swojue pakty, i Wy macie swoje, i jezeli bedziemy sie "dzielic" paktami to wg mnie niewiele zostanie osob na farmienie Razz ... np. ja w swoich okolicach mam sporo osob co maja z wami pakty. Czyli wychodzi na to ze musze liczyc tylko na moje eko Smile

No ale niewazne ... JEST tez inna kwestia ... jestescie nasza akademia czyli MACIE PRAWO poprosic o pomoc, gdy ktos was dreczy. I nie wahajcie sie Smile ... ja np. jestem na 1:198:4 ... i jezeli ktos z tych okolic bedzie potrzebowal pomocy to smialo pisac Smile
Nie mam najwiekszej floty, ale jezeli beda realne szanse na "odewe" to nie ma sprawy Smile
Powrót do góry Go down
Mateusz35
The Pirate



Liczba postów : 125
Join date : 06/01/2009
Age : 33
Skąd : Białystok(Krynice)

Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pakty - czepiana się ciąg dalszy....   Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... - Page 2 Icon_minitimeWto Mar 17, 2009 12:57 am

Ooo yeah... Ma mniej pkt odemnie ale tu się nie ma czym chwalić hehe:) Ja jestem na 1:275:9 więc również oferuję swoją skromną pomoc:)
Powrót do góry Go down
spiller
The Pirate
spiller


Liczba postów : 85
Join date : 05/01/2009
Age : 39
Skąd : Koszalin

Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pakty - czepiana się ciąg dalszy....   Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... - Page 2 Icon_minitimeWto Mar 17, 2009 9:34 am

no ale co nam po takiej ofercie jak atakuja wasi sprzymierzency ;p
Powrót do góry Go down
Brazzo
The Pirate
Brazzo


Liczba postów : 293
Join date : 16/01/2009
Age : 34
Skąd : Białystok

Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pakty - czepiana się ciąg dalszy....   Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... - Page 2 Icon_minitimeWto Mar 17, 2009 10:04 am

Prezykładu nie trzeba by długo szukać - Fundacja z Kasienką ponad 1,5 miesiąca temu...
Powrót do góry Go down
ulcia116
Hax'or
ulcia116


Liczba postów : 79
Join date : 08/01/2009
Skąd : Poznań

Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pakty - czepiana się ciąg dalszy....   Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... - Page 2 Icon_minitimePią Mar 20, 2009 1:23 am

Ja kompletnie nie rozumiem po co wracać do tematu, który już dawno został zamknięty
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pakty - czepiana się ciąg dalszy....   Pakty - czepiana się ciąg dalszy.... - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Pakty - czepiana się ciąg dalszy....
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» PAKTY czy jest sens

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Mistrzowie Galaktyki :: Publiczne Sprawy :: Pakty-
Skocz do: